مدیا کانورتور گیگابیت تی پی لینک مدل MC200CMMC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

برند تی پی لینک شناسه محصول: نامعلوم دسته: ,
  • رابط‌ها: RJ-45، رابط فیبر
  • تعدادپورت شبکه: 1 عدد 10/100/1000
  • تعداد ورودی فیبر: 2 عدد پورت  1000M SC/UPC
  • افزایش فاصله فیبر: تا 550 متر

1,155,000 تومان

صاف
مقایسه



آیا قیمت مناسب‌تری سراغ دارید؟
بلیخیر
نقد و بررسی اجمالیMC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

مدیا کانورتور گیگابیت تی پی لینک مدل MC200CM

MC200CM مبدل فیبر نوری گیگابیتی تولید کمپانی تی پی لینک که دارای یک پورت LAN و یک پورت فیبر نوری می‌باشد، امکان برقراری ارتباط یک شبکه فیبر نوری به شبکه کابلی را دارد. این مبدل ارتباط را تا 550 متر با استفاده از فیبر 50/125m و تا 220 متر با استفاده از فیبر 62.5/125m افزایش می‌دهد.

دستگاه مدیا کانورتور مدل MC200CM با استفاده از استانداردهای 802.3i/3u/3ab/3z شرایطی نظیر پشتیبانی MDL/MDLX برای پورتTX، انتقال اطلاعات با اطمینان کامل و… را فراهم کرده است.

از ویژگی‌های این دستگاه می‌توان به طول موج 850 نانومتر،کانکتور فیبر SC ،نشانگرLED، کابل مالتی مد، نصب و راه‌اندازی راحت اشاره کرد.

مشخصات کلیMC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter
مشخصات عمومی
برند

تی پی لینک

گواهی‌ها

CE
FCC
ROHS

وزن 251 g
ابعاد 9.5 × 7.5 × 2.5 cm
نظرات کاربرانMC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

لطفا پیش از ارسال نظر، خلاصه قوانین زیر را مطالعه کنید: فارسی بنویسید و از کیبورد فارسی استفاده کنید. بهتر است از فضای خالی (Space) بیش‌از‌حدِ معمول، شکلک یا ایموجی استفاده نکنید و از کشیدن حروف یا کلمات با صفحه‌کلید بپرهیزید. نظرات خود را براساس تجربه و استفاده‌ی عملی و با دقت به نکات فنی ارسال کنید؛ بدون تعصب به محصول خاص، مزایا و معایب را بازگو کنید و بهتر است از ارسال نظرات چندکلمه‌‌ای خودداری کنید. بهتر است در نظرات خود از تمرکز روی عناصر متغیر مثل قیمت، پرهیز کنید. به کاربران و سایر اشخاص احترام بگذارید. پیام‌هایی که شامل محتوای توهین‌آمیز و کلمات نامناسب باشند، حذف می‌شوند.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مدیا کانورتور گیگابیت تی پی لینک مدل MC200CM”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخMC200CM Gigabit Multi-Mode Media Converter

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید